Eisking

Formulová vášeň v jednom tíme

Chcem sa stať členom
EISKING team
go down icon

eisking team

EisKing karikatura

EisKing TEAM je unikátny projekt ČeskoSlovenskej formulovej rodiny. S našou digitálnou kartou získaš exkluzívny prístup k prémiovému obsahu a pridanú hodnotu v podobe súťaží, zľavových kupónov a ďalších originálnych vychytávok. Jednoducho, rýchlo  a najmä kvalitne. Digitálna karta EisKing TEAM od slovenského start-upu paysy je plne integrovaná v peňaženke Wallet systému iOS alebo v stiahnutej appke Your Wallet na Androide. Prostredníctvom našej karty budeš dostávať unikátne pozvánky a upozornenia na nové EisKing videá, eventy, formulové tipy alebo akcie od našich partnerov.

Chcem sa stať členom

Eisking na youtube

Všetky videa

o nás

Stevo Eisele

Števo Eisele

Régi was born in Haiti. Adopted by Belgian parents, he made his career with the Standard Liège. He's got Haiti under the skin. (tatooed)

stevoeiselef1

Josef Král

Josef Král

Donald was raised at Port-à-Piment. As a child, his mother wouldn't let him play soccer. However, he climbed over the wall of his house to play in the streets with his friends.

josef_kral

Projekt EisKing vznikol ešte v roku 2013. Števo zháňal schopného spolukomentátora, dostal tip na Pepu, ten zdvihol telefón a zvyšok je vlastne už len história. Z profesionálneho stretávania sa každú druhú nedeľu poobede sa veľmi rýchlo stalo priateľstvo aj mimo pretekárske okruhy. Presne na Vianoce 2018 bolo uploadnuté prvé EisKing video. Pepov zimomriavkový príbeh odštartoval populárnu sériu videí, ktoré majú už viac ako 3 milióny zhliadnutí na youtube a ďalších 230 tisíc vypočutí na všetkých podcastových platformách.

Galéria eisking tour

Praha – Lucerna 24.9.2022

brno 25.6.2022

Košice 10.4.2022

Merchandising

logo Josef Král eshop
Logo formula store sk

Podcasty

spotify eisking apple podcast eisking google podcast eisking anchor eisking